عضو هیئت مدیره پرسپولیس: پرداخت مطالبات کالدرون مأموریت عظیم هیئت مدیره و صدری است، سمیعی در جمع ما می ماند

به گزارش مجله راهدیو، عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار داشت جعفر سمیعی همچنان در هیئت مدیره این باشگاه حضور خواهد داشت.

عضو هیئت مدیره پرسپولیس: پرداخت مطالبات کالدرون مأموریت عظیم هیئت مدیره و صدری است، سمیعی در جمع ما می ماند

محمد اسدمسجدی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره جلسه هیئت مدیره این باشگاه و انتخاب مجید صدری به اسم سرپرست نو باشگاه پرسپولیس گفت: باشگاه عظیم پرسپولیس باید از تیم حمایت تمام و کمال کند تا بچه ها با خیال آسوده به بازی های آسیایی بروند. سمیعی به علت یک سری مشکلاتی که داشت از سجادی (وزیر ورزش) خواهش کرد از باشگاه برود. سمیعی اصرار داشت به علت مشکلاتی که دارد از باشگاه جدا گردد.

وی اضافه کرد: بعد از این اتفاق سجادی بیان کرد هیئت مدیره درباره سرپرست نو باشگاه تصمیم گیری کند که ما هم با حداکثر آرا مجید صدری را به اسم سرپرست انتخاب کردیم و وزیر ورزش هم تأیید کرد. همه اعضای هیئت مدیره پشت صدری هستند، ضمن اینکه سمیعی هم همچنان به اسم عضو هیئت مدیره به کار خود ادامه خواهد داد.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره اینکه آیا فکری برای پرداخت مطالبات کالدرون شده است یا خیر، گفت: در حال اجرا این کار هستیم، این موضوع مأموریت عظیم هیئت مدیره و زحمت آن هم بر دوش صدری است، همه به او یاری خواهیم کرد.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: rahdio.ir شناسه مطلب: 82

به "عضو هیئت مدیره پرسپولیس: پرداخت مطالبات کالدرون مأموریت عظیم هیئت مدیره و صدری است، سمیعی در جمع ما می ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عضو هیئت مدیره پرسپولیس: پرداخت مطالبات کالدرون مأموریت عظیم هیئت مدیره و صدری است، سمیعی در جمع ما می ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید