ابراهیم رئیسی از وزیر نیرو گزارش خواست

به گزارش مجله راهدیو، در ملاقات وزیر نیرو با رئیس جمهور منتخب، ابراهیم رئیسی ابراز نگرانی جدی خود نسبت به مسائل قطعی برق برای مردم و صنوف را گفت.

ابراهیم رئیسی از وزیر نیرو گزارش خواست

به گزارش ایسنا، در ادامه ملاقات وزرا با رئیس جمهور منتخب، رضا اردکانیان وزیر نیرو بعد از ظهر دوشنبه با حضور در دفتر سیدابراهیم رئیسی، با وی ملاقات و تبادل نظر کرد.

اردکانیان در این ملاقات با تبریک انتخاب رئیسی از سوی مردم و آرزوی موفقیت برای وی و دولت آینده، گزارشی از آخرین اقدامات وزارتخانه متبوع خود ارائه کرد.

وزیر نیرو با اشاره به غفلت اجرا شده در زمینه تعامل و ارتباط مناسب با کشور های منطقه، به بیان گزارشی از اقدامات اجرا شده در قبال خاموشی های اخیر پرداخت.

رییسی هم در این ملاقات با ابراز نگرانی جدی از قطعی فراگیر برق در روز های اخیر و مسائل عدیده ای که بواسطه آن برای زندگی روزمره مردم و صنوف مختلف ایجاد شده، نسبت به لزوم برطرف مسائل پیش آمده تاکید نمود و درباره اقدامات این وزارتخانه برای عدم تداوم این شرایط و تامین برق مورد احتیاج کشور، گزارش خواست.

رییس جمهور منتخب بعلاوه در پاسخ به استقبال وزیر نیرو از راه اندازی سامانه معرفی مدیران دولت آینده گفت: شایسته سالاری در دولت سیزدهم محدود به وزرا نیست و این رویکرد در انتخاب مدیران سطوح مختلف دنبال خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 21 مرداد 1400 بروزرسانی: 21 مرداد 1400 گردآورنده: rahdio.ir شناسه مطلب: 51

به "ابراهیم رئیسی از وزیر نیرو گزارش خواست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابراهیم رئیسی از وزیر نیرو گزارش خواست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید