خبر مهم برای متقاضیان خرید خودرو ، تمدید مهلت واریز وجه فروش فوق العاده ایران خودرو

به گزارش مجله راهدیو، واریز وجه برای طرح فروش فوق العاده (با موعد تحویل 90روزه) پنج محصول ایران خودرو برای منتخبان مرحله اول تابستان 1402 تمدید شده است.

خبر مهم برای متقاضیان خرید خودرو ، تمدید مهلت واریز وجه فروش فوق العاده ایران خودرو

به گزارش خبرنگاران، واریز وجه برای طرح فروش فوق العاده (با موعد تحویل 90روزه) پنج محصول ایران خودرو برای منتخبان مرحله اول تابستان 1402 به وسیله اولویت بندی وزارت صمت که از روز گذشته (چهارشنبه 30 فروردین ماه) و در ابتدا تا روز ششم اردیبهشت ماه به مدت هفت روز در نظر گرفته شده بود، تا 10 روز (تا روز شنبه 9 اردیبهشت) تمدید شده است.

براساس این بخشنامه، متقاضیان عادی که در سامانه یکپارچه ثبت نام نموده بودند و اولویت و اسـامی آن ها بـه عنـوان بخـش دوم اولویـت تابسـتان بـه ایران خودرو اعـلام و پیامک ارسال شده است، می توانند در قالب این طرح و بخشنامه به وسیله سایت فروش اینترنتی گروه صنعتی ایران خودرو واریز وجه نمایند.

در این مرحله پنج محصول دناپلاس اتوماتیک توربوشارژر، پژو 207 دستی، پژو 207 اتوماتیک یا موتور TUSP، سورن پلاس بنزینی و پژو پارس با موتور XU7P عرضه شده است. قیمت خودروها قطعی و موعد تحویل سه ماهه است.

صرفا منتخبان مرحله اول تابستان 1402 به وسیله اولویت بندی وزارت صمت که در سامانه یکپارچه فروش خودروهای داخلی شرکت نموده و اسامی آن ها به عنوان اولویت اول فروش فوق العاده به ایران خودرو اعلام و به وسیله این خودروساز پیامک ارسال شده است، برای تحویل خودروها در مرداد ماه، از روز گذشته (چهارشنبه 30 فروردین ماه) تا روز شنبه 9 اردیبهشت ماه به مدت 10 می توانند ثبت نام خود را با واریز تمام بهای خودرو تکمیل نمایند. ضمن اینکه پس از واریز، امکان تغییر خودرو وجود نخواهد داشت.

گفتی است مهلت واریز ابتدا یک هفته و تا روز چهارشنبه هفته آینده (6 اردیبهشت) در نظر گرفته شده بود که تا9 اردیبهشت تمدید شد.

لازم به ذکر است متقاضیانی که فاقد هر یک از شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در بخشنامه (بطور مثال دارا بودن پلاک فعال انتظامی نصب شده برروی خودروهای سواری با کاربری شخصی) یا فاقد گواهینامه رانندگی معتبر و … باشند، در صورت اقدام به ثبت نام، ضمن حذف شدن از نوبت تحویل، به مدت سه سال از ثبت نام در تمامی طرح های آینده فروش ایران خودرو محروم خواهند شد.

سند خودرو نیز به مدت یکسال در رهن شرکت باقی می ماند. قیمت خودروها در طرح فروش فوق العاده قطعی است اما در صورت افزایش مبلغ بیمه، مالیات و سایر الزامات قانونی از جمله ارتقاء استاندارد مشتری متعهد به پرداخت مابه التفاوت است. ضمن اینکه با توجه به لزوم اجرای مرحله دوم ارتقاء استانداردی از خرداد 1402، پرداخت هزینه نصب این تجهیزات قبل از صدور فاکتور قطعی است و پس از مشخص قیمت این تجهیزات تا قبل از سر رسید موعد تحویل اطلاع رسانی به خریداران محترم صورت خواهد پذیرفت.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 31 فروردین 1402 بروزرسانی: 31 فروردین 1402 گردآورنده: rahdio.ir شناسه مطلب: 529

به "خبر مهم برای متقاضیان خرید خودرو ، تمدید مهلت واریز وجه فروش فوق العاده ایران خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر مهم برای متقاضیان خرید خودرو ، تمدید مهلت واریز وجه فروش فوق العاده ایران خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید