دعوت از مدافع جنجالی به تیم ملی زشت ترین حرکت فدراسیون فوتبال بود

به گزارش مجله راهدیو، به گزارش خبرنگاران، تصمیم جنجالی سرمربی تیم ملی در دعوت از حسین کنعانی زادگان پس از جنجال های مرتبط با اتوبوس تیم ملی ابعاد تازه ای پیدا نموده و این موضوع با واکنش های مختلفی از سوی اهالی فوتبال روبرو بود.

دعوت از مدافع جنجالی به تیم ملی زشت ترین حرکت فدراسیون فوتبال بود

رضا رجبی پیشکسوت فوتبال در این رابطه به خبرنگاران گفت: فوتبالیستی که پیراهن تیم ملی ایران را بر تن می نماید دیگر تنها به خودش تعلق ندارد و چارچوب های شخصی او از چارچوب های شخصی افراد عادی تنگ تر و این فرد بیشتر از افراد عادی ملزم به رعایت اصول اخلاقی می شود.

وی بیان داشت: متاسفانه از حسین کنعانی زادگان رفتاری سر زد که به هیچ وجه در شان یک ورزشکار آن هم کسی که پیراهن تیم ملی را بر تن نموده نبوده و نیست و بعد از سر زدن چنین رفتاری از او حداقل انتظار این است که فدراسیون فوتبال که متولی فوتبال این مملکت است نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و او را از بر تن کردن پیراهن ملی محروم کند؛ که اینچنین نشد.

پیشکسوت فوتبال توضیح داد: وقتی این بازیکن حتی یک عذرخواهی ساده و ابراز ندامت هم بعد از این موضوع نمی نماید و فدراسیون هم کاملاً به موضوعات اطرافش بی تفاوت است شائبه های زیادی ایجاد می شود. از جمله اینکه آیا ادامه حضور این بازیکن در تیم ملی هم به موضوعات خوبان عالم که فراگیر ترین بحث پیرامون فدراسیون است باز می شود؟

رجبی خاطرنشان ساخت: در گذشته های دور و نزدیک شاهد بودیم کمیته اخلاق در موارد خیلی کوچک تر و کم اهمیت تر از این موضوع حتی نسبت به بازیکنان غیر ملی پوش واکنش های تندی نشان داده اما متاسفانه در این مورد کمیته اخلاق تصمیم گیری به موقع نداشته است و عنوان می شود که این پرونده هنوز باز است. چرا در گذشته و درباره بازیکنان دیگر کمیته های اخلاق و انضباطی با سرعت زیاد تصمیم گیری می کردند اما موضوعی به این واضحی باید شامل حال زمان شود؟

ملی پوش سابق فوتبال گفت: از کمیته های اخلاق و انضباطی در این مورد انتظار بیشتری می رود و با سرعت بیشتری به این پرونده ورود نمایند. حتی اگر این پرونده ابعاد زیادی دارد و همچنان مفتوح است، باید در این خصوص دستور موقت صادر شود نه اینکه بازیکن به تیم ملی دعوت شود و رسیدگی به پرونده او صرف زمان زیادی شود.

وی اضافه نمود: بی تردید رفتار کنعانی زادگان و سوء استفاده عجیب او از اتوبوس تیم ملی بسیار زشت و غیر قابل بخشش است؛ اما بی اهمیتی این رفتار از سوی فدراسیون و دعوت مجدد از او به تیم ملی زشت تر از رفتار این بازیکن است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1401 گردآورنده: rahdio.ir شناسه مطلب: 316

به "دعوت از مدافع جنجالی به تیم ملی زشت ترین حرکت فدراسیون فوتبال بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت از مدافع جنجالی به تیم ملی زشت ترین حرکت فدراسیون فوتبال بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید