صدای یک پرسپولیسی هم از مدل بازی نساجی بلند شد ، قهرمانی پرسپولیس واقعا خسته کننده شده!

به گزارش مجله راهدیو، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نمی خواهم قهرمانی پرسپولیس زیر سوال ببرم، اما من از نحوه و شیوه بازی نساجی خوشم نیامد.

صدای یک پرسپولیسی هم از مدل بازی نساجی بلند شد ، قهرمانی پرسپولیس واقعا خسته کننده شده!

به گزارش خبرنگاران آنلاین، خاتمه رأفت درباره بُرد پرسپولیس مقابل نساجی و قهرمانی در لیگ برتر فوتبال گفت: انتظار بازی فوق العاده ای از پرسپولیس داشتم، اما شاید به نساجی چی ها بر بخورد، اما آنچه از نساجی دیدم که بخواهد دست و پای پرسپولیس را در زمین خودش ببندد، این اتفاق رخ نداد و 4 گل خورد. البته پرسپولیس خیلی قوی بود و برنامه ریزی خوبی داشتند تا بازی را ببرند.

وی اضافه کرد: نمی خواهم قهرمانی پرسپولیس زیر سوال ببرم، اما من از نحوه و شیوه بازی نساجی خوشم نیامد، انگار 90 دقیقه فوتبال بازی نموده بودند و بعد به مصاف پرسپولیس آمدند. افسوس می خورم چه کسانی در نساجی بازی می کردند. مازندران مهد پرورش بازیکنان ایران است و نمونه هایش را در پرسپولیس می بینیم. در اقصی نقاط کشورمان بازیکنان خوبی می بینیم، اما این تیم نساجی با نساجی سابق فرق می نماید.

فرقی بین پوشیدن لباس تیم ملی و پرسپولیس وجود ندارد

رأفت درباره اینکه دلیل موفقیت پرسپولیس در کسب قهرمانی را چه چیز می داند، گفت: نام پرسپولیس بزرگ است و هر کسی پیراهن این تیم را می پوشد انگار پیراهن تیم ملی را پوشیدن و فرقی بین لباس تیم ملی و پرسپولیس وجود ندارد. بازیکنی که به پرسپولیس می آید احساس غرور می نماید و تا آخرین لحظه مبارزه می نماید. سال جاری مدیریت باشگاه، کادرفنی و بازیکنان خیلی سختی کشیدند و فراز و نشیب داشتند، اما به موقع به لیگ برگشتند و صدر را گرفتند و تا لحظه آخر جنگیدند و قهرمان شدند.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد عملکرد یحیی گل محمدی گفت: عملکردش عالی بود و ما بهتر از یحیی نداریم. در 3 سال است که او در پرسپولیس است، 3 قهرمانی آورده. یک باشگاه دیگر چه چیزی می خواهد؛ این تیم باید تقویت گردد. من همواره می گویم تیم ما احتیاج به قهرمانی در لیگ ندارد و در ایران مسئله ای ندارد و قهرمان هستیم و در این 8 سال، 7 بار قهرمان شدیم و این موضوع نشان دهنده اقتدار پرسپولیس است، اما باید برای قهرمانی در آسیا برنامه ریزی داشته باشیم و فکری اساسی نمایند.

دیگر از قهرمانی در لیگ خسته شده ایم

وی اضافه کرد: قهرمانی پرسپولیس در لیگ دیگر کلیشه ای شده، دیگر چقدر باید قهرمان شویم، خسته می شویم. دیگر وقتش است که پرسپولیس با این همه امکانات خوب و بازیکنان و کادرفنی خوب قهرمان آسیا گردد. پرسپولیس باید برای سال بعد برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا تقویت گردد. باید بازیکنان درست و حسابی جذب شوند و پرسپولیس در همه خطوط مخصوصاً در خط حمله، بازیکن بگیرد تا بتوانیم جلوی تیم های قدر آسیا فوتبال خوبی انجام بدهیم تا بتوانیم ان شاءالله قهرمان آسیا شویم.

رأفت در خاتمه درباره اینکه استقلالی ها و سپاهانی ها مدعی بودند که قهرمانی پرسپولیس پاک نبوده است، گفت: وقتی تیمی قهرمان می گردد نامش در تاریخ ثبت می گردد و پرسپولیس هم در سال 1402 قهرمان شد و بقیه مسائل حاشیه است و ارتباطی به پرسپولیس ندارد. همانطور که پرسپولیس احتیاج به شرح کسی ندارد و بازی پیکان در هر جا برگزار می شد پرسپولیس برنده می شد. قبول کنیم پرسپولیس مقتدرانه قهرمان شد. سپاهان خودش در بازی با ملوان اشتباه کرد و فرصت را به پرسپولیس داد که به صدر جدول برسد. سپاهانی ها در بازی با ملوان قهرمانی را از دست دادند و دیگر نباید دنبال بهانه باشند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 2 خرداد 1402 بروزرسانی: 2 خرداد 1402 گردآورنده: rahdio.ir شناسه مطلب: 541

به "صدای یک پرسپولیسی هم از مدل بازی نساجی بلند شد ، قهرمانی پرسپولیس واقعا خسته کننده شده!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدای یک پرسپولیسی هم از مدل بازی نساجی بلند شد ، قهرمانی پرسپولیس واقعا خسته کننده شده!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید