قربانی: اسکوچیچ بیشتر از اینکه اقتدارش را نشان دهد، رقبا را خرسند کرد، اختلاف او و طارمی می توانست بهتر مدیریت گردد

به گزارش مجله راهدیو، پیشکسوت فوتبال کشورمان اعتقاد دارد در اختلاف بین سرمربی تیم ملی فوتبال و طارمی می توانست مدیریت بهتری صورت بگیرد.

قربانی: اسکوچیچ بیشتر از اینکه اقتدارش را نشان دهد، رقبا را خرسند کرد، اختلاف او و طارمی می توانست بهتر مدیریت گردد

پیروز قربانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره خط خوردن مهدی طارمی از فهرست تیم ملی گفت: این موضوع می توانست بهتر مدیریت گردد، چون طارمی یک بازیکن معمولی نیست و یک برند محسوب می گردد. فکر می کنم اسکوچیچ بیشتر از اینکه اقتدارش را نشان دهد، حریفان تیم ملی را راضی کرد، ضمناً باید بگویم اسکوچیچ و دوستان رسانه ای اش اشتباه کردند، به هرحال سرمربی تیم ملی دوستان رسانه ای زیادی دارد.

مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال ادامه داد: سرمربی تیم ملی باید در خصوص مصاحبه هایش حساسیت داشته باشد و قابل پیش بینی بود که حرف های دراگان با واکنش لژیونرها همراه گردد، طارمی هم می توانست جواب ندهد، ولی مدیریت اصلی در اختیار اسکوچیچ است و سرمربی تیم ملی باید حواسش به خیلی چیزها باشد. شما دیدید که کی روش در تیم ملی چه اقتداری داشت و البته بازیکنان هم ارتباط خوبی با این مربی داشتند. فکر می کنم اسکوچیچ در زمان بدی این تصمیم را گرفت و خط خوردن مهدی طارمی از تیم ملی بازخورد بدی نزد دیگر ملی پوشان خواهد داشت.

قربانی در واکنش به اینکه بعضی معتقدند اسکوچیچ به علت دو بازی نسبتاً آسان تیم ملی طارمی را خط زد، گفت: اتفاقاً این طور بازی ها راحت نیستند و نباید آنها را ساده بگیریم. این اتفاق یک شکاف بین طارمی و تیم ملی ایجاد کرد و باز هم می گویم که اسکوچیچ و دوستان رسانه ای اش اشتباه کردند. دراگان می توانست طارمی را دعوت کند، ولی به او بازی ندهد، این تصمیم بهتری بود.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 آذر 1400 بروزرسانی: 12 آذر 1400 گردآورنده: rahdio.ir شناسه مطلب: 172

به "قربانی: اسکوچیچ بیشتر از اینکه اقتدارش را نشان دهد، رقبا را خرسند کرد، اختلاف او و طارمی می توانست بهتر مدیریت گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قربانی: اسکوچیچ بیشتر از اینکه اقتدارش را نشان دهد، رقبا را خرسند کرد، اختلاف او و طارمی می توانست بهتر مدیریت گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید