آیا تیزر تبلیغاتی سونی به بازی های معرفی نشده پلی استیشن اشاره می نماید؟

به گزارش مجله راهدیو، اگر به خاطر داشته باشید، در ابتدای رویداد پلی استیشن در هفته قبل سونی یک تیزر تبلیغاتی لایو اکشن را پخش کرد که با موضوع پلی استیشن و شعار معروف این نسل آن ها یعنی بازی کردن محدودیتی ندارد ساخته شده بود. با این حال، اگر به خوبی و با دقت به آن تریلر نگاه کنیم، به نظر می رسد که چیزهای بسیاری پشت آن نهفته است و سرنخ های فراوانی در آن دیده می گردد.

آیا تیزر تبلیغاتی سونی به بازی های معرفی نشده پلی استیشن اشاره می نماید؟

طبق شواهدی که اکنون به دست آمده است، ظاهراً این تیزر تبلیغاتی پر از ایستراگ و اشاره به بازی های قدیمی و محبوب هواداران است. در همان نگاه اول هم بعضی از این اشاره ها - همانند اشاره به آنچارتد، گاد آو وار و هورایزن زیرو داون - به وضوح و به راحتی آشکار هستند و دیده می شوند. با این حال، در هر گوشه این تیزر سرنخ هایی از بازی های معروف دیگری گنجانده شده است که در نوع خود بسیار قابل توجه است و به احتمال زیاد در نگاه اول آن ها متوجه آن ها نشده اید.

پیش از هر چیز از شما دعوت می کنیم تا این تیزر تبلیغاتی را ببینید که بسیار زیبا ساخته و کارگردانی شده است:

بعضی از این سرنخ ها به بازی های شناخته شده و محبوبی نظیر رزیدنت اویل 4، اسلای کوپر، سایلنت هیل، اینفیموس، فاینال فانتزی 16 و فاینال فانتزی 7 ریمیک و بسیاری دیگر اشاره نموده اند.

تعیین است که علت اصلی سونی از این تریلر صرفاً خلق یک تریلر تبلیغاتی مجذوب کننده و با اشاره های فراوان به بازی های معروف بوده تا به این ترتیب به تاریخچه پلی استیشن با این بازی ها اشاره هایی کند. با این حال، ممکن است بعضی از این اشاره ها معنای بیشتری هم داشته باشند.

اگر دقیق تر نگاه کنیم، این ایستراگ هایی که به وسیله هواداران پیدا شده است، به چند دسته تقسیم می شوند. بعضی از آن ها صرفاً به بازی های نمادین و بسیار معروفی همانند پک من و سونیک اشاره نموده اند که از نماد های معروف صنعت بازی های ویدیویی هستند. بعضی دیگر بازی هایی هستند که معرفی شده اند و می دانیم که برای پلی استیشن 5 عرضه خواهند شد یا حتی در حال حاضر عرضه شده اند.

با این حال، دسته سوم شاید در نوع خود جالب هستند. این ها آثاری هستند که شایعه ها و گزارش هایی برای ساخت قسمت جدیدی از آن ها به گوش می خورد. برای مثال، مدت زیادی است که گزارش های قوی و معتبری وجود دارد که خبر می دهد به احتمال زیاد شاهد ساخت بازسازی بازی رزیدنت اویل 4 خواهیم بود یا حتی در این چند سال اخیر به دفعات متعدد شایعه های مختلفی درباره قسمت جدیدی از سایلنت هیل شنیده ایم که البته تا به امروز خبری از آن نبوده است. اثری مانند Helldivers که اشاره کوچکی به آن در تریلر دیده می گردد، مدتی است که انتظارهایی برای معرفی دنباله آن وجود دارد.

البته، همه این ها به احتمال زیاد برداشتی بسیار اغراق آمیز باشد و شاید اصلاً هدف سونی چنین چیزی نبوده است و صرفاً قصد داشته به بعضی از بازی های قدیمی و حال حاضر کنسول های خود اشاره کند. البته، در اوایل نسل قبل هم سونی در یک تیزر تبلیغاتی به بازی هایی مثل کرش بندیکوت و استریت فایتر اشاره هایی نموده بود که بعدها دیدیم آن دو اثر برای کنسول پلی استیشن 4 ساخته شده اند.

با این حال، باید دوباره تأکید کنیم که هدف اصلی صرفاً اشاره به این بازی ها و یادآوری تاریخ پلی استیشن بوده است و هیچ گونه تأیید رسمی برای ساخت دنباله بعضی از این آثار وجود ندارد. هرچند، بدمان نمی آید که حداقل بعضی از آن ها در سال های آینده توسعه داده شوند.

منبع: MP1ST

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 30 شهریور 1400 بروزرسانی: 30 شهریور 1400 گردآورنده: rahdio.ir شناسه مطلب: 94

به "آیا تیزر تبلیغاتی سونی به بازی های معرفی نشده پلی استیشن اشاره می نماید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیا تیزر تبلیغاتی سونی به بازی های معرفی نشده پلی استیشن اشاره می نماید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید