تور ارزان برزیل: اولین توضیحات درویش درباره ناکامی اش در خرید بازیکن، علت منتفی شدن انتقال رضاییان و مهاجم برزیلی، شیری با پاتوسی معاوضه می گردد؟

به گزارش مجله راهدیو، رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: حضور رامین رضاییان در تهران منتفی شد چرا که باشگاه الدحیل اجازه این انتقال را نمی دهد.

تور ارزان برزیل: اولین توضیحات درویش درباره ناکامی اش در خرید بازیکن، علت منتفی شدن انتقال رضاییان و مهاجم برزیلی، شیری با پاتوسی معاوضه می گردد؟

با تور ارزان برزیل از کشور زیبای فوتبالیست ها دیدن کنید و شهرهای زیبای ریو و برازیلیا را ببینید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، رضا درویش در خصوص جذب بازیکن اسبق سرخ پوشان تاکید نمود: خود رامین رضائیان دوست دارد در پرسپولیس باشد و ما هم خواستار جذب او هستیم. نزدیک به 15 روز است که کارمان را شروع نموده ایم و در همین مدت بیش از 10 مکاتبه با باشگاه الدحیل داشتیم.

وی ادامه داد: آنها هر بار یک موضوعی را مطرح کردند و درخواست پول داشتند و در مراحل بعدی این مبلغ را افزایش دادند تا 48 ساعت گذشته آخرین مبلغ را هم خاطرنشان کردند و ما هم رضایت خود را خاطرنشان کردیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خاطر نشان کرد: از سویی دیگر طرفداران پرسپولیس هم خواستار حضور او در تهران هستند و برای همین تمام کوششمان برای جذب او بود و دیشب با مدیر برنامه های او صحبت کردیم و مسئله ای نبود اما امروز ساعت 14 به ما خبر دادند که باشگاه الدحیل تحت هیچ شرایطی حاضر به فسخ قرارداد او نیست و مخالف این انتقال است.

درویش اضافه کرد: خود او هم خیلی دوست دارد که بیاید اما باشگاه اجازه این انتقال را نداد، من الان به عنوان مدیرعامل تیم باید چه کار کنم؟

وی در خصوص حضور یک بازیکن برزیلی در ترکیب شاگردان یحیی گل محمدی تاکید نمود: تا ساعت 4 صبح امروز از سوی یحیی گل محمدی مکاتبات و ایمیل هایی زده شد تا چگونگی ورود و حضور این بازیکن برزیلی که در پرتغال هم حضور دارد، بررسی گردد. ساعت 12 مدیربرنامه های این بازیکن خاطرنشان کرد که برای آنها بلیت بگیریم و دوستان در باشگاه بلیت این گروه را برای ورود به تهران تهیه کردند که حدود یک صد میلیون تومان شد.

مدیر عامل سرخ پوشان تهرانی یادآور شد: در ساعت 4:37 ایمیل زدند که حتما تا فردا صبح مبلغ 500 هزار دلار پول باید به حساب باشگاه این بازیکن واریز گردد تا اجازه این حضور داده گردد و این مبلغ جدا از پول خود بازیکن است. من سئوال کردم که آیا شنبه و یکشنبه که همه جای جهان تعطیل است چطور باید این مبلغ را جابجا کنیم؟

درویش ادامه داد: این بازیکن برزیلی در پست مهاجم است و یحیی خواستار او بود و ما هم خاطرنشان کردیم این مبلغ را در دو قسط پرداخت می کنیم. البته در مکاتبات قبلی چنین رقمی را اعلام نکردند و صحبت از رقمی به مراتب پائین تر بود اما وقتی دیدند ما احتیاج داریم قیمت را افزایش دادند. اما در جواب به ما گفتند فقط تا فردا صبح امکان جابجایی این مبلغ وجود دارد و اگر نشد این انتقال انجام نخواهد شد.

وی در خصوص مهدی شیری و انتقال وی به باشگاه فولاد هم گفت: صحبت هایی مطرح شده بود که شیری و پاتوسی با هم معاوضه شوند، ما هم برای تبادل این دو بازیکن اعلام رضایت کردیم اما گویا مقاومتی در کار است و هنوز این مبادله انجام نشده و باید دید چه خواهد شد.

مدیرعامل پرسپولیس توضیح داد: من به پرسپولیس آمدم تا کار کنم اما باید مجال کار باشد. برای به دست آوردن پول، کار آسانی نداریم البته تیم هایی که کارخانجات دارند جابجایی رقم های اینچنینی کارسختی نیست، من فقط فضای تبلیغاتی را دارم که قبل از من اجرا شده و مبالغش را هم خرج نموده اند.

درویش در خصوص ماجرای پدیده خاطر نشان کرد: قسط اول در چند روز گذشته که 2 میلیارد بود را پرداخت کردیم و چند روز آینده نیز یک میلیارد دیگر باید بدهیم و دوباره یک میلیارد دیگر پرداخت خواهد شد و در ادامه هم ماهانه یک میلیارد تومان باید بدهیم. این به جز محمدنادری است، باشگاه بلژیکی هم هست که امروز 30 هزار یورو دادیم تا پنجره بسته نگردد. با این اوضاع و زمان به جای مانده تا سرانجام جابجایی همه در کوشش هستند، بازیکنان آزاد در سطح جهان را رصد کردیم و بعد از این مهلت هم می توانیم جذب کنیم.

وی به کوشش های کادر فنی تیم هم اشاره نمود و گفت: خود یحیی 35 فیلم بازیکنان آزاد را دیده و تیمش در حال بررسی آنها هستند تا کاری که در شان پرسپولیس است محقق گردد، بازیکن خوب می خواهیم که در تیم موثر باشد و بتواند نظر طرفداران را فراهم کند.

مدیرعامل پرسپولیس در سرانجام به پیشنهاد یک باشگاه خارجی برای جذب سیامک نعمتی هم اشاره نمود و اضافه کرد: سیامک یک پیشنهاد دارد ولی هنوز در این مورد صحبتی نشده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 اسفند 1400 بروزرسانی: 14 اسفند 1400 گردآورنده: rahdio.ir شناسه مطلب: 271

به "تور ارزان برزیل: اولین توضیحات درویش درباره ناکامی اش در خرید بازیکن، علت منتفی شدن انتقال رضاییان و مهاجم برزیلی، شیری با پاتوسی معاوضه می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان برزیل: اولین توضیحات درویش درباره ناکامی اش در خرید بازیکن، علت منتفی شدن انتقال رضاییان و مهاجم برزیلی، شیری با پاتوسی معاوضه می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید