سفر اپ: با GasBuddy از نزدیک ترین پمپ بنزین ها مطلع شوید

به گزارش مجله راهدیو، GasBuddy نام سرویسی است که نزدیک ترین جایگاه های سوخت را نمایش می دهد. نمایش قیمت بنزین در جایگاه ها نیز یکی دیگر از ویژگی های این سرویس است. همراه خبرنگاران باشید تا با GasBuddy بیشتر آشنا شویم.

سفر اپ: با GasBuddy از نزدیک ترین پمپ بنزین ها مطلع شوید

سفر با خودرو شخصی لذت های خاص خودش را دارد. بسیاری از مردم سفر با اتومبیل شخصی شان را به سفر با اتوبوس و قطار و گاها هواپیما ترجیح می دهند. اما مسافرت کردن با خودرو شخصی نیز بدون مشکل نیست. احتمال دارد که خودرو خراب شود یا مسائل دیگری نظیر تصادف اتفاق بیفتد. اما یکی از این نگرانی ها مربوط به بنزین می شود. بدین صورت که کاربران در سفر هایشان به شهر های دیگر نمی دانند که در کجا پمپ بنزین وجود دارد تا هرچه سریع تر برای سوخت گیری خودشان را به آن جا برسانند. این مشکل به خصوص زمانی که در کشور های خارجی باشید و با خودرو خودتان سفر کنید بیشتر جلوه می کند. چنین مسئله ای بدون راه چاره هم نیست. GasBuddy نام سرویسی است که کاربران از طریق آن می توانند از نزدیک ترین پمپ بنزین ها مطلع شوند.

GasBuddy نزدیک ترین پمپ بنزین ها را نمایش می دهد. یکی دیگر از قابلیت های این سرویس نیز امکان نمایش قیمت سوخت در هر جایگاه است که کاربران از طریق آن می توانند بنزین ارزان تری را پیدا کند. این سرویس البته در ایران قابل استفاده نیست و تنها جهت استفاده در کشور های خارجی در این مقاله از خبرنگاران به آن پرداختیم. GasBuddy برای وب، اندروید، iOS، ویندوز فون و بلک بری عرضه شده است. از طریق لینک های زیر می توانید GasBuddy را دانلود کنید.

سفر اپ روزهای زوج ساعت 18:30 در خبرنگاران منتشر می شود. شما همراهان خبرنگارانیی نیز می توانید اپلیکیشن های مورد نظر خود را در بخش دیدگاه ها پیشنهاد دهید تا در این بخش معرفی شوند.

منبع: کجارو / کجارو
انتشار: 5 اسفند 1400 بروزرسانی: 5 اسفند 1400 گردآورنده: rahdio.ir شناسه مطلب: 262

به "سفر اپ: با GasBuddy از نزدیک ترین پمپ بنزین ها مطلع شوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفر اپ: با GasBuddy از نزدیک ترین پمپ بنزین ها مطلع شوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید