مردم از وعده ها خسته اند، باید درد دل مردم را بشنویم

به گزارش مجله راهدیو، خبرنگاران/گیلان استاندار گیلان، با تصریح اینکه مردم از وعده ها خسته اند و باید در میدان عمل به آنان خدمت کنیم، گفت: شخصا به عنوان پیشرو در عرصه حل مسائل حاضر می شوم و مدیران را پای کار می آورم و اگر در راستا خدمت به مردم مدیری کوتاهی کند، گذشت نمی کنم.

مردم از وعده ها خسته اند، باید درد دل مردم را بشنویم

اسدالله عباسی در نشست بررسی مسائل شهرستان ماسال، با بیان اینکه در میدان عمل به صورت جهادی باید تصمیمات واقع گرایانه بگیریم، اظهار کرد: با ایجاد تحرک باید شاهد شتاب بخشی در حوزه های مختلف باشیم و موانع توسعه ای را از پیش رو برداریم.

وی بر لزوم تلاش مضاعف برای تحقق شعار تولید؛ پشتیبانی ها و مانع زدایی ها تاکید و گفت: در راستا برطرف مسائل باید با اراده ای قوی، بدون شعارزدگی و تشریفات و به صورت خالصانه برای خدا گام برداریم.

نماینده عالی دولت در گیلان با تصریح اینکه مردم از وعده ها خسته اند و باید در میدان عمل به آنان خدمت کنیم، گفت: شخصا به عنوان پیشرو در عرصه حل مسائل حاضر می شوم و مدیران را پای کار می آورم و اگر در راستا خدمت به مردم مدیری کوتاهی کند، گذشت نمی کنم.

وی با بیان اینکه اکنون امید مردم زنده شده و نباید آنان را مایوس کنیم بلکه باید لبخند را به چهره آنان بیاوریم، افزود: وقتی اعتبار و مصالح موجود است نباید به بهانه های مختلف، چوب لای چرخ امور بگذاریم.

استاندار گیلان با اشاره به اینکه اجازه ایجاد موانع و بروکراسی مزاحم را به احدی نخواهم داد، گفت: در راستا رسیدن به اهداف نظام، توسعه کشور و نیز سرمایه گذاری برای رونق اشتغال و کسب و کار قوای مجریه، مقننه و قضائیه یک دل و همراه در کنار یکدیگر هستند.

وی به تصویب کلیات طرح جامع شهر ماسال در جلسه روز گذشته شورای برنامه ریزی و توسعه گیلان اشاره و گفت: با حمایت های مختلف باید امور سرمایه گذاران و مردم را تسهیل کنیم تا لحظه ای نگرانی برای آنان ایجاد نشود.

عباسی با اشاره به اینکه دست سرمایه گذاری که ریسک این راستا را می پذیرد و در بخش های مختلف ورود می کند، می فشارم، افزود: با اقداماتی که درخصوص طراحی سامانه تسهیل صدور مجوز اجرا شده، فرایند استعلامات تسریع می شود.

وی بر لزوم احصای مسائل طرح های هادی روستایی و راه های ارتباطی تاکید و با بیان اینکه نباید پروژه ها را مشمول مرور زمان کنیم، متذکر شد: با حفظ محیط زیست می توانیم بسیاری از مسائل را برطرف کنیم.

نماینده عالی دولت در گیلان با تاکید بر اینکه اعتبارات محرومیت زدایی براساس اولویت روستاها هزینه شود و بیان اینکه موضوعات مرتبط با منابع طبیعی باید در درون استان برطرف شود، افزود: باید در میان مردم باشیم و درد دل آنان را بشنویم.

وی با اشاره به اینکه فرزند گیلان هستم و دردهای مردم استان را در سینه دارم، گفت: درخصوص مسائل و گره هایی از مردم که می تواند در درون استان برطرف شود نباید نگاه مان به خارج از گیلان باشد.

استاندار گیلان شرح داد: از تمامی ارتباطات ملی خود به نفع مردم گیلان استفاده می کنم تا شاهد ایجاد آرامش آنان باشیم.

عباسی، با بیان اینکه توقف مردم پشت درب اتاق کار مسئولان و فرمانداران پذیرفتنی نیست؛ خطاب به بخشداران گفت: مسائل مردم باید با پیگیری مضاعف در بخشداری برطرف شود و نباید آنان را برای امور ساده به ادارات استانی ارجاع دهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 دی 1400 بروزرسانی: 4 دی 1400 گردآورنده: rahdio.ir شناسه مطلب: 195

به "مردم از وعده ها خسته اند، باید درد دل مردم را بشنویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردم از وعده ها خسته اند، باید درد دل مردم را بشنویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید