پرداخت پاداش بازنشستگان از 9 آذر آغاز شده است

به گزارش مجله راهدیو، مسعود میرکاظمی در پاسخ به این سوال که گفته می شود بودجه سال 1402 در کمیسیون های مربوطه بررسی شده است چه زمانی به صحن دولت خواهد و چه زمانی به مجلس می رسد، گفت: کار کمیسیون تمام شده است. از یکشنبه هم بودجه به صورت دو شیفت صبح و بعدازظهر در صحن دولت بررسی می شود.

پرداخت پاداش بازنشستگان از 9 آذر آغاز شده است

به گزارش ایلنا؛ رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: به دلیل این که امسال تبصره ها به کمیسیون رفت، دستگاه ها آمدند نقطه نظراتشان را گفتند و کمیسیون هم تا آنجا که امکان داشت، نظرات را اعمال کرد.

وی ادامه داد: قوانین دائمی را جدا کردیم و قرار است یه صورت جداگانه طبق یک لایحه به مجلس شورای بدهیم. یعنی در قانون بودجه یکساله قانون دائمی را تغییر ندادیم.

میرکاظمی یادآور شد: جلساتی برای بررسی بودجه سال 1402 برگزار گشت و طی 2 الی 3 روز دستگاه ها به صورت مرتب حضور پیدا کردند و نظرات شان را گفتند ان شاالله به دلیل این که در کمیسیون تخصصی بررسی ها صورت گرفت، در این دوره بررسی بودجه وقت کمتری در دولت خواهد گرفت.

وی در پاسخ به این که آیا لایحه بودجه سال 1402 به همراه برنامه هفتم تا پایان آذرماه ماه به مجلس خواهد رفت، گفت: بحث این بود که ابتدا برنامه بیاید، اما به دلیل آن که نظر برگشت قرار شد رویبودجه کار شود ما روی هر دو؛ هم لایحه بودجه سال 1402 و برنامه توسعه هفتم همزمان کار می کنیم.

وی تاکید کرد: امیدواریم بحث بودجه باتوجه به این که در کمیسیون فرعی کارش به اتمام رسیده است و از سوی دیگر هم قرار است از روز یکشنبه در 2 نوبت صبح و بعد ازظهر کار بررسی اش در دولت شروع شود، در زمان خودش به مجلس برود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه تاکید کرد: بلافاصله هم بعد از این که بررسی احکام بودجه به اتمام برسد، بررسی احکام برنامه هفتم توسعه را به تدریج وارد دولت می کنیم.

وی ادامه داد: ان شالله تا پایان آذرماه بودجه تقدیم مجلس می شود، زیرا امسال کمیسیونی تشکیل شد که بررسی در دولت را تسریع می کند.

منبع: فرارو
انتشار: 11 آذر 1401 بروزرسانی: 11 آذر 1401 گردآورنده: rahdio.ir شناسه مطلب: 465

به "پرداخت پاداش بازنشستگان از 9 آذر آغاز شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت پاداش بازنشستگان از 9 آذر آغاز شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید