3 گزینه خارجی دیگر برای پرسپولیس

به گزارش مجله راهدیو، سه گزینه ای که به یحیی گل محمدی برای خط حمله پرسپولیس پیشنهاد شده اند پاتریک فرایدی، اوروش دیریچ و امیر کوجوویچ هستند که از میان این سه گزینه، شانس دو گزینه اول بیشتر از گزینه سوم است. اکنون این سه گزینه را به طور خلاصه مورد آنالیز قرار می دهیم.

3 گزینه خارجی دیگر برای پرسپولیس

پاتریک فرایدی

این مهاجم سابقه بازی در لیگ قطر و باشگاه الاهلی را دارد و در 17 بازی 11 گل در لیگ ستارگان قطر به ثمر رسانده است. فرایدی پیش از این در زمان حضور شفر در استقلال، از این باشگاه پیشنهاد رسمی دریافت نموده بود و شفر در پی آوردن او به استقلال بود، اما در آن موقع این انتقال به انتها نرسید. پاتریک در پنجره جابجایی زمستانی به پیشنهاد پرسپولیس پاسخ منفی داده بود. او هم بازی محمدحسین کنعانی زادگاه در الاهلی بوده است و حتی درباره پرسپولیس از او سوال نموده است و علاقمند است بازی در یک تیم پر طرفدار را تجربه کند. به نظر می رسد که این بازیکن در حال حاضر پالس های مثبتی برای حضور در این تیم فرستاده است. پاتریک سابقه بازی در سوپر لیگ ترکیه و لیگ عربستان را هم دارد.

اوروش دیریچ (Uroš Đerić)

این مهاجم صربستانی سابقه بازی در آمیان فرانسه را دارد. دیریچ قد 196 سانتی متری داشته و در 26 بازی کی لیگ کره جنوبی 6 گل به ثمر رسانده است. این مهاجم دوهفته پیش قراردادش با سوان سامسونگ را فسخ نموده و بازیکن آزاد شده است و احتمال زیادی برای پرسپولیسی شدن او می رود چرا که با توجه به آزاد بودن این بازیکن، جذب آن برای پرسپولیس آسان تر به نظر می رسد. این مهاجم سابقه بازی در لیگ صربستان را هم دارد.

امیر کوجوویچ

امیر کوجوویچ که اهل مونته نگرو است، سابقه بازی در بوندس لیگای 2 را دارد. او بعلاوه مدتی را در سوپرلیگ ترکیه بوده است و در لیگ بلژیک و لیگ سوئد هم حضور داشته است. این بازیکن با توجه به اینکه تجربه حضور در فوتبال آسیا را نداشته است، شانس کمتری نسبت به سایر گزینه ها دارد.

به طور کلی یحیی گل محمدی باید از میان این سه مهاجم یکی را انتخاب کند تا باشگاه پرسپولیس آن را جذب کند. دلیل اینکه گل محمدی برای جذب مهاجم وسواس به خرج می دهد و فرایند جذب مهاجم خارجی برای پرسپولیس طول کشیده است، این است که یحیی این نگرانی را دارد که مهاجم های خارجی تازه هم مثل مهاجم های خارجی سابق پرسپولیس مثل دی کاربو، جونیور و ... شوند و فشار طرفداران بیشتر گردد. گل محمدی در حال حاضر در حال تحقیق پیرامون این سه گزینه است و شانس جذب دو گزینه اول بیشتر است. بعلاوه این احتمال وجود دارد که گل محمدی لیگ را بدون انجام خرید مهاجم خارجی ادامه دهد، هر چند که به نظر می رسد خرید این گزینه ها بار اقتصادی زیادی به باشگاه پرسپولیس وارد نکند.

فوتبالی

منبع: فرارو
انتشار: 14 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 14 اردیبهشت 1401 گردآورنده: rahdio.ir شناسه مطلب: 326

به "3 گزینه خارجی دیگر برای پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3 گزینه خارجی دیگر برای پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید