شروع دوره تازه ارسال طرح به خانه مستند

به گزارش مجله راهدیو، دوره نو ارسال طرح به خانه مستند از پنجم خرداد ماه شروع می گردد.

شروع دوره تازه ارسال طرح به خانه مستند

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی خانه مستند، دوره تازه ارسال طرح به خانه مستند از پنجم خردادماه در سایت این مرکز بازگشایی می گردد و علاقه مندان و بعلاوه مستندسازان می توانند طرح های خود را در این سامانه ثبت نمایند.

مصطفی شوقی مدیر خانه مستند درباره این طرح و مراحل آن شرح داد: دوره تازه سامانه ارسال طرح از اوایل خردادماه در سایت راه اندازی می گردد و طرح های ارسال شده پس از نظارت در شورای آنالیز خانه مستند که متشکل از بعضی مستندسازان و تهیه نمایندگانی می گردد که در این سال ها با ما همکاری نموده اند، وارد مرحله پیچینگ می شوند.

وی ادامه داد: پس از عبور این طرح ها از مراحلی که عنوان شد و تصویب نهایی آنها، برای رساندن این طرح ها به مرحله فراوری و ساخت از آن ها حمایت می کنیم.

مدیر خانه مستند درباره برنامه های سال پیش رو گفت: خانه مستند در صدد است با مستندسازان و عواملی سینمای مستند وارد مشارکت گردد و بعلاوه امیدواریم از تمامی ظرفیت هایی که در گذشته نیز با خانه مستند همکاری داشته اند، همکاری حداکثری داشته باشیم.

شوقی درباره طرح ویژه خانه مستند برای سال 1401 مطرح نمود: یکی از هدف ها از بازگشایی مجدد سامانه ارسال طرح در اولین قدم حمایت از مستندسازان کار اولی است؛ کسانی که برای اولین بار می خواهند در مقام مستندساز وارد سینمای ایران شوند. در صدد هستیم در صورت پذیرفته شدن طرح این افراد، آن ها را در جهت حرفه ای مستندسازی حمایت کنیم.

مدیر خانه مستند در انتها درباره زمانبندی آنالیز طرح های ارسال شده، گفت: پس از بازگشایی سامانه در سایت خانه مستند، علاقه مندان می توانند تا یک ماه طرح های خود را در این سامانه ثبت نمایند و سپس از اواسط تابستان مراحل نظارت و آنالیز این طرح ها آغاز خواهد شد تا همزمان با آغاز پاییز طرح های تصویب شده نیز وارد مرحله فراوری شوند.

سامانه ارسال طرح خانه مستند از پنجم خرداد ماه برای آغاز دوره ای تازه بازگشایی می شوند و علاقه مندان برای ثبت طرح های خود می توانند به سایت خانه مستند به نشانی khanemostanad.ir و بخش سامانه ارسال طرح مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 تیر 1401 بروزرسانی: 10 تیر 1401 گردآورنده: rahdio.ir شناسه مطلب: 373

به "شروع دوره تازه ارسال طرح به خانه مستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع دوره تازه ارسال طرح به خانه مستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید