ابوالفضل پورعرب: تکلیف ما با حاتمی کیا روشن است؛ بیایید یکدیگر را ببخشیم

به گزارش مجله راهدیو، ابوالفضل پورعرب با اشاره به غیبت یکسری از سینماگران در جشنواره امسال، اضافه نمود: بچه هایی که به هر دلیلی به جشنواره نیامدند جوان هستند. ما هم روزگاری جوان بودیم و از این اشتباهات مرتکب شدیم. اما حالا که من 61 ساله شده ام و میانسالی را گذرانده ام، می دانم که باید بخشش را یاد بگیریم و باید جوانانی را که به هر دلیل به جشنواره نیامدند ببخشید.

ابوالفضل پورعرب: تکلیف ما با حاتمی کیا روشن است؛ بیایید یکدیگر را ببخشیم

ابوالفضل پورعرب بازیگر پیشکسوت سینما که برای اهدای جایزه بازیگری نقش اول زن در کنار هیات داوران جشنواره فیلم فجر حاضر شده بود، از همگان خواست تا یکدیگر را ببخشیم.

این بازیگر سینما گفت: من امیدوارم و آرزو دارم شما هم مثل من با اتفاقات خوبی که در این سالن افتاده، شاد باشید. شادم که در سطح جامعه یک همدلی می بینیم که به مردم عزیز و هنرمندانی که جشنواره را داوری کردند و مسئولانی که در شرایط سخت آن را برگزار کردند، دیده می شود. آن ها با این همدلی باعث شدند که دشمنان ما پیروز نشوند به ما بخندند.

او با اشاره به غیبت یکسری از سینماگران در جشنواره امسال، افزود: بچه هایی که به هر دلیلی به جشنواره نیامدند جوان هستند. ما هم روزگاری جوان بودیم و از این اشتباهات مرتکب شدیم. اما حالا که من 61 ساله شده ام و میانسالی را گذرانده ام، می دانم که باید بخشش را یاد بگیریم و باید جوانانی را که به هر دلیل به جشنواره نیامدند ببخشید.

او خطاب به داوران خسته نباشید گفت و افزود: این داوران را سال هاست که می شناسم. هنرمندی مانند آقای حاتمی کیا که یک روزی در برابر همه گفت من دولتی هستم، تکلیف ما با او روشن است و از او نمی ترسیم.

پورعرب در سرانجام افزود: داوران امسال خیلی محبت کردند در این شرایط سخت داوری را پذیرفتند. از همه هنرمندان حاضر تشکر می کنم و امیدوارم کسانی که امسال نیامدند را سال آینده با بخشش در جشنواره ببینیم.

منبع: ایسنا

منبع: فرادید
انتشار: 23 بهمن 1401 بروزرسانی: 23 بهمن 1401 گردآورنده: rahdio.ir شناسه مطلب: 503

به "ابوالفضل پورعرب: تکلیف ما با حاتمی کیا روشن است؛ بیایید یکدیگر را ببخشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابوالفضل پورعرب: تکلیف ما با حاتمی کیا روشن است؛ بیایید یکدیگر را ببخشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید