سینما

برنامه های سیمای البرز، جمعه دوم مهرماه 1400

مخاطبان سیمای البرز می توانند لیست برنامه های امروز جمعه دوم مهرماه 1400 این شبکه را در این خبر مشاهده کنند.

15 مهر 1400

توماج دانش بهزادی مهمان نردبان شد

تهران (پانا) - جدیدترین قسمت از برنامه نردبان با حضور توماج دانش بهزادی و محسن جعفری راد روی آنتن می رود.

29 شهریور 1400

میکیس تئودوراکیس درگذشت

میکیس تئودوراکیس آهنگساز برحسته یونانی که ساخت بیش از هزار قطعه موسیقی از جمله موسیقی فیلم های زوربای یونانی و حکومت نظامی را در کارنامه خود داشت، در سن 96سالگی درگذشت.

13 شهریور 1400

لحظات تماشایی از تخریب دقیق چهار برج خنک کننده

چهار برج خنک کننده یک نیروگاه حرارتی از رده خارج در شمال یورکشایر در انگلستان با کارگذاری مواد منفجره در پایه های آن تخریب شد.

19 مرداد 1400

انجمن های کتاب شهرستان های فارس در راستا باشگاه داری

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در فارس، جمشید رضایی، اضافه کرد: این گروه ها باید پس از نام نویسی در بخش جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان سامانه شبکه ترویج کتاب خوانی کشور به نشانی http://bookpromotion.ir، گزارش کارکرد خود را به انجمن های کتاب شهرستان دهند.

17 مرداد 1400

عینک هوشمند چیست و چگونه کار می کند؟

عینک هوشمند از جمله گجت های نوآورانه ای است که قدمت زیادی ندارد ولی طی چند سال گذشته توانسته سروصدای زیادی ایجاد کند. به زبان ساده، این نوع عینک ها می توانند تکنولوژی موجود در گوشی های هوشمند را به طور مستقیم به چشم و گوش ما بیاورند.

16 مرداد 1400

رابرت داونی سینیور بازیگر، تهیه کننده و کارگردان آمریکایی درگذشت

خبرگزاری خبرنگاران-رابرت داونی سینیور بازیگر، تهیه کننده و کارگردان مشهور آمریکایی در سن 85 سالگی درگذشت.

11 مرداد 1400

11 فیلم علمی، تخیلی کیانو ریوز از بدترین تا برترین

کیانو ریوز یکی از شاخص ترین بازیگران ژانر علمی تخیلی است که حرفه گسترده و متنوعی را تجربه نموده که شامل نقش های مختلفی بوده است. از جوانی دلربا و خونسرد تا یکی از خوش استعدادترین ستاره های اکشن. با این حال، به نظر می رسد او برترین و مناسب ترین عملکرد را...

10 مرداد 1400

رضا بنفشه خواه: به ایرانی بودنم می بالم

ایرنا/ هنرمند پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون گفت: از تماشا آثار پیشکسوتان هنرهای سنتی در نمایشگاه گنجینه مانا حیرت زده و شگفت زده شدم، به خودم می بالم که ایرانی هستم و نام کشورم در دنیا با چنین هنرهای فاخری برده می گردد.

7 مرداد 1400

ساخت کاردستی فیل با کاغذ رنگی با ایده های ساده

روش ها و ایده های زیادی برای ساخت کاردستی دخترانه و پسرانه وجود دارد که با داشتن کمی مهارت و ذوق هنری می توان دست سازه های جالب و زیبایی را ساخت. کاردستی ها را می توان در شکل ها و مدل های مختلفی در قالب وسایل تزیینی یا دکوری و حتی به شکل ابزاری کاربردی ساخت....

4 مرداد 1400

رائد فریدزاده: ایران حضور فیزیکی در جشنواره کن2021 ندارد

تهران (پانا) - بنا به تصمیم نو وزارت امور خارجه فرانسه اتباع کشورهایی که در لیست نارنجی سفر به فرانسه قرار دارند و ایران هم یکی از آنهاست، می توانند به این کشور سفر کنند اما معاون امور بین الملل بنیاد سینمایی فارابی بیان نمود که امسال ایران حضور فیزیکی...

27 تیر 1400