اخراج دو بازیگر به علت امتناع از تزریق واکسن

به گزارش مجله راهدیو، بازیگر سریال پرمخاطب بیمارستان عمومی یا جنرال هاسپیتال تایید کرد که به علت خودداری از زدن واکسن از سریال اخراج شده است.

اخراج دو بازیگر به علت امتناع از تزریق واکسن

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران به نقل از ورایتی، استیو برتون بازیگر سریال بیمارستان عمومی دیروز در اینستاگرام تایید کرد که، چون از زدن واکسن کرونا خودداری نموده از سریال پرمخاطب ای بی سی کنار گذاشته شد.

وی نوشت: می خواستم این خبر را از خودم بشنوید. متاسفانه مسئولان سریال بیمارستان عمومی مرا کنار گذاشتند، زیرا باید دستور واکسینه بودن گروه را مراعات می کردم. من از نظر پزشکی و مذهبی معافیت ارایه کردم، اما هر دو رد شد. اما یک نوع بحث آزادی شخصی برای من هم وجود داشت.

برتون که از سال 1991 در این سریال در نقش جیسون مورگان بازی نموده بود، از طرفدارانش تشکر کرد و گفت: شاید روزی این مسائل رفع گردد و بتوانم به کار برگردم و کارم به عنوان جیسون مورگان را به سرانجام برسانم. برایم موجب افتخار خواهد بود.

دستور زدن واکسن برای همه شاغلان در رده اول سریال بیمارستان عمومی که شامل بازیگران و افرادی که در صحنه فیلمبرداری وقتی بازیگران ماسک نزده اند حضور دارند، از اول نوامبر اجرایی شد.

اینگو ریدمیچر که در اینستاگرام بشدت علیه زدن واکسن تبلیغ می نماید و اطلاعات غلط در این باره می دهد نیز از این سریال کنار گذاشته شد و آخرین قسمتی که وی در آن حضور داشت، دوشنبه روی آنتن رفت.

کنار گذاشتن برتون هفته ها در میان طرفداران بیمارستان عمومی مطرح بود. تست کرونای وی در اواسط آگوست مثبت شده بود و وی گفته بود در محل کار در معرض ابتلا قرار گرفته است. در همان مقطع بود که توجه به پروتکل های کووید در برنامه های تلویزیونی بیش از بیش مطرح و منجر به صدور به کارگیری نیرو های واکسن زده برای این سریال شد.

از 4 سریال درام روزانه که در شبکه های تلویزیونی آمریکا به جای مانده اند بیمارستان عمومی تنها سریالی است که دستور واکسینه بودن اعضا را صادر نموده است. روز های زندگی ما از شبکه ان بی سی و جوانان و بی قرارها و جسور و زیبا از شبکه سی بی اس همچنان تنها بر مبنای انجام تست کووید، فاصله گذاری اجتماعی و دیگر دستور های توصیه شده به کار فراوری ادامه می دهند.

در اپیزودی که روز آدینه از بیمارستان عمومی پخش شد تونلی روی جیسون فرو ریخت که در طرفداران احتمال اخراج وی را تشدید نموده بود. اگر روزی جهان از کووید خلاص گردد، شاید شخصیت جیسون هم بتواند از زیر آوار تونل زنده بیرون بیاید، زیرا برگرداندن شخصیت های مرده در چنین سریال هایی امری عادی است و در گذشته نقش جیسون را بازیگران دیگری اجرا کردند تا برتون بتواند در پروژه های دیگر بازی کند.

نخستین اپیزود سریال بیمارستان عمومی آوریل 1963 پخش شد و تا به امروز با تغییر شخصیت ها ادامه داشته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 دی 1400 بروزرسانی: 19 دی 1400 گردآورنده: rahdio.ir شناسه مطلب: 212

به "اخراج دو بازیگر به علت امتناع از تزریق واکسن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اخراج دو بازیگر به علت امتناع از تزریق واکسن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید