مجذوب کننده ترین آرایش چشم دخترانه را در خانه انجام دهید

به گزارش مجله راهدیو، میکاپ چشم تاثیر شگفت انگیزی روی ظاهر ما می گذارد بنابراین اگر روی آرایش چشم تمرکز لازم را بگذاریم، زیبایی خود را دو چندان می کنیم.

مجذوب کننده ترین آرایش چشم دخترانه را در خانه انجام دهید

شما ضروری است به نکاتی مهم برای آرایش چشم دخترانه که مناسب شماست دقت کنید تا بتوانید در نهایت یک آرایش تمیز و زیبا را در خانه برای خودتان انجام دهید. همراه خبرنگاران مگ باشید.

نکاتی مهم برای آرایش چشم دخترانه مناسب

در این مطلب مهم ترین نکات برای آرایش چشم دخترانه را برایتان آماده نموده ایم.

زدن کانسیلر

برای آرایش چشم در ابتدا باید روی پلک ها و اطراف چشم هایتان را با کانسیلر یکسان کنید. کانسیلر را می توانید با استفاده از انگشت یا پدهای مخصوص به صورت سه نقطه اطراف چشم هایتان بزنید. برای زدن کانسیلر باید از گوشه داخلی چشم ها که مقداری تیره تر است، آغاز کنید سپس نقطه بعدی را در قسمت زیر و گوشه بیرونی چشم هایتان قرار دهید و سپس اقدام به محوکردن کنید. اگر نقاط تیره هنوز هم در اطراف یا روی پلک چشم ها قرار دارند بهتر است یک بار دیگر این مراحل را تکرار نمایید.

آرایش چشم دخترانه مناسب با زدن پرایمر

یکی از محصولات آرایشی که حتماً باید از آن بهره ببرید، پرایمر است. پرایمر به دوام و فیکس شدن آرایش چشم ها یاری بسیاری می نماید و دوام سایه را بسیار بالا می برد. پرایمر را در ابتدا روی پلکتان زده و سپس محو کنید.

کشیدن خط چشم

از مهم ترین مراحل یک آرایش چشم دخترانه کشیدن خط چشم است که باید دقت لازم را برای آن داشته باشید. توجه داشته باشید که خط چشم به برجسته و درشت شدن چشمانتان یاری می نماید و اگر به صورت صحیح آن را بکشید، چشم هایتان زیبایی خاصی را پیدا می نمایند. برای کشیدن خطشم می توانید از محصولات مایع یا مداد چشم بهره ببرید.

بعلاوه می توانید خط چشم را با استفاده از سایه های تیره روی خط مژه ها بکشید که برای این کار باید ابتدا قلمو را خیس نمایید سپس آن را به سایه تیره آغشته نمایید. توجه لازم را داشته باشید که خط چشم را باید از گوشه داخلی چشمانتان به سمت خارجی بکشید و خط چشم پایین را هم می توانید به همین صورت بکشید. سپس ضروری است آن را به یاری گوش پاک کن یا انگشت مقداری محو نمایید تا پررنگ و برجسته به نظر نرسد.

آرایش چشم دخترانه زیبا با زدن سایه

شما می توانید به یاری سایه زیبایی و مجذوب کننده خاصی را به چشمان خودتان ببخشید. زیرا خطوط پلک و رنگ ها به یاری سایه محو می شوند. توجه کنید که برای دوام بیشتر سایه بهتر است چندرنگ سایه را با هم ترکیب نموده و بزنید.

در صورت تمایل می توانید از رنگ های مشابه روی پلک هایتان آغاز نموده و از سمت پلک به سمت برجستگی زیر ابروها بروید سپس سایه ملایمی را روی پلک ها بزنید بعلاوه بهتر است این رنگ سایه را به همراه یک رنگ تیره در ناحیه داخلی پلک که نزدیک به مژه ها است بزنید.

فر کردن مژه در آرایش چشم دخترانه

فر کردن مژه ها باعث زیبایی و برجستگی میکاپ چشم دخترانه می گردد و بهتر است شما برای ایجاد نتیجه مطلوب چند بار متوالی فر مژه را روی مژه هایتان قرار دهید و به مدت سه ثانیه آن را نگه دارید.

ریمل زدن

در نهایت می توانید با زدن ریمل به این آرایش مجذوب کننده خاتمه دهید. برای زدن ریمل باید چند بار برس ریمل را در جهت رویش مژه ها بزنید و روی مژه های پلک پایین نیز می توانید یک یا دو بار برس ریمل را بکشید.

برجسته کردن چشم

شما با این روش می توانید چشم هایتان را درشت کنید تا مجذوب کنندهیت آرایش چشم دخترانه چندبرابر گردد. برای برجسته کردن چشم ها مقداری سایه روشن را به گوشه داخلی چشم ها بزنید تا به طور قابل توجهی روشن گردد سپس آن را محو نمایید. به یاری همان سایه روشن زیر ابروها را برجسته کنید و سایه را روی برجستگی استخوان پلک بالا بزنید سپس آن را به یاری انگشت محو نمایید.

پیشنهاد مطالعه: خواص شیره انجیر برای زیبایی پوست و مومنبع: پیام دلتا
انتشار: 29 مرداد 1402 بروزرسانی: 29 مرداد 1402 گردآورنده: rahdio.ir شناسه مطلب: 576

به "مجذوب کننده ترین آرایش چشم دخترانه را در خانه انجام دهید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجذوب کننده ترین آرایش چشم دخترانه را در خانه انجام دهید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید