سگ پلیس مسابقه فوتبال را به هم ریخت

به گزارش مجله راهدیو، در حالی که سگ های پلیس به نظم و انضباط خود معروف هستند، گاهی اوقات حتی برترین آن ها در واحد های پلیس منطقه نیز ممکن است پس از تماشا یک توپ کنترل خود را از دست بدهند. این دقیقا همان چیزی است که باعث شد تا یک سگ پلیس وارد زمین مسابقه شده و باعث وقفه در برگزاری ملاقات فینال مسابقات قهرمانی ایالتی در برزیل گردد.

سگ پلیس مسابقه فوتبال را به هم ریخت

یک سگ پلیس که از انتظار در کنار زمین خسته شده بود، تصمیم گرفت در فینال مسابقات جام ایالتی پرنامبوکو وارد زمین شده و به بازیکنان بپیوندد. اما چیزی که باعث شد تا مخاطبان در فضای مجازی به آن واکنش دهند این بود که چگونه بازیکنان منتظر ستاره چهار پا بودند تا با تماشا دویدن های او کمی سرگرم شوند.

در نیمه دوم بازی فشرده بین نائوچیکو و رترو در آفلیتوس جایی که رترو با 1 گل پیروز شد، یک سگ پلیس وارد میدان شد و گویی او صاحب زمین مسابقه است، به اطراف می دوید. در حالی که در ابتدا ورزشکاران کمی گیج و متعجب دیده می شدند، آن ها سر جای خود ایستادند و دویدن های این سگ را به نظاره نشستند.

بعد از چند دقیقه، بعضی از بازیکنان سعی کردند سگ را از زمین مسابقه بیرون نمایند، اما نتیجه نداد. در واقع، این سگ پلیس توانست توپ مسابقه را نیز از آن خود نموده و در حالیکه آن را به دهان گرفته بود، دور تا دور زمین مسابقه می دوید.

در نهایت، پرسنل پلیس پیروز شدند با توپ دیگری حواس این سگ بازیگوش را منحرف نمایند و او را مهار نمایند. پس از چند نوازش، سگ و پلیس مأمور مسابقه در حال خروج از زمین با تشویق جمعیت دیده شدند.

پس از خاتمه مسابقه، تصویری از توپ این بازی که به وسیله این سگ پلیس به دهان گرفته شده بود، در فضای مجازی منتشر شد و به علت تیز بودن دندان های این سگ، توپ مسابقه کاملا سوراخ و پاره شده بود.

در رسانه های اجتماعی، بعضی این سگ را MVP واقعی مسابقه (برترین بازیکن میدان) لقب دادند، زیرا فرار های تند و تیز او باعث ایجاد میم ها و جوک های آنلاین زیادی شد. بسیاری از طرفداران نائوچیکو نیز که از باخت تیم خود ناراحت بودند، بازیکنان این تیم را مسخره کردند.

ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 21 خرداد 1401 بروزرسانی: 21 خرداد 1401 گردآورنده: rahdio.ir شناسه مطلب: 356

به "سگ پلیس مسابقه فوتبال را به هم ریخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سگ پلیس مسابقه فوتبال را به هم ریخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید