هرگز این 7 وسیله را در منزل خود قرار ندهید

به گزارش مجله راهدیو، گاهی پیش می آید که نسبت به دکور منزل خود حس خوبی نداشته باشید و دلیل آن را ندانید. شاید احتیاج است که وسایلی را از خانه خود حذف کنید. اما دقیقا چه چیزی باید حذف گردد؟

هرگز این 7 وسیله را در منزل خود قرار ندهید

آیا تا به حال برای شما پیش آمده است که اولین بار وارد خانه­ ای شوید و حس بسیار مثبت و خوبی داشته باشید؟ یا برعکس حس منفی و یا ناراحتی به شما دست بدهد؟ در این مطلب از خبرنگاران به به شما می گوییم که وسایل خانه خود را آنالیز نموده و حس خوب و مثبت در منزل خود ایجاد کنید.

اشیای تزیینی که مورد سلیقه شما نیست

هدایا و کادوهای تزیینی و دکوری یکی دیگر از مواردی است که ممکن است انرژی منفی را به خانه شما بیاورند. اگر شما اشیا تزیینی دکوراسیون خود را از افراد ناشناس یا کسانی که دوست شان ندارید، کادو گرفته اید، به شما پیشنهاد می کنیم که آن ها را از فضای خانه خود دور کنید. هر بار که شما این اشیا را می بینید، احساسات منفی در فکر شما تحریک شده و انرژی بدی به شما منتقل می گردد.اشیای تزئینی که آن ها را دوست ندارید از فضای خود دور کنید.

آینه های شکسته و لک دار

شما باید آینه های شکسته یا لکدار خود را تعویض کنید. همین طور اگر آینه های خانه خود را به خاطر استفاده طولانی مدت ظاهر زشتی به خود گرفته است، بهتر است که برای ایجاد حس خوب و مثبت در منزل آن ها را با آینه های تازه جایگزین کنید. آینه های شکسته و لکدار می توانند باعث اختلال در زندگی شما شوند و حتی روابط شخصی شما را تحت تاثیر خود قرار دهند. هیچ وقت روبروی درب اصلی خانه آینه قرار ندهید زیرا از نظر علم فنگ شویی با این کار انرژی مثبت به بیرون از خانه راهنمایی می گردد. هیچ وقت روبروی درب اصلی خانه آینه قرار ندهید.

گل و گیاه پژمرده حس خوبی ندارند

گیاهان مصنوعی و پژمرده اولین چیزی است که شما باید آن ها را از دکوراسیون خانه خود دور کنید. برای بسیاری از مردم نگهداری از گیاهان طبیعی سخت و وقت گیر است. همین باعث می گردد که بیشتر مردم برای تزیین دکوراسیون مدرن خود از گیاهان مصنوعی استفاده کنند.

گیاهان مصنوعی و پژمرده انرژی منفی زیادی با خود به همراه دارند و تاثیر مستقیمی روی خلق و خو و سبک زندگی شما خواهند گذاشت. به همین علت شما باید به طور مرتب گل و گیاه پژمرده را از فضای خانه خود دور کنید.گیاهان مصنوعی و پژمرده انرژی منفی زیادی با خود به همراه دارند.

اتاق های نامرتب

اگر می خواهید که فضای زندگی شما از هر گونه انرژی منفی دور باشد، باید اتاق خود را از هر بو و رایحه بد پاک نموده و آن را تمیز نگه دارید. خانه خود را به طور مرتب جارو نموده و گردگیری کنید.

با این کار شما می توانید انرژی منفی پنهان در گوشه های خانه خود را از بین ببرید. به این ترتیب نیروی تازه ای به فضای زندگی شما داده و سلامتی و شادی را برای اعضای خانواده خود به ارمغان می آورید.برای دور کردن انرژی منفی در خانه فضای خود را به طور مرتب جارو نموده و گردگیری کنید.

ساعت های قدیمی

شما باید ساعت هایی که مدت ها پیش از کار افتاده اند را دور بیندازید. این ساعت ها می توانند باعث انرژی منفی در فضای زندگی شما شوند. برای اینکه از انرژی منفی در خانه در امان بمانید، ساعت هایی که مدت ها پیش از کار افتاده اند را دور بیندازید.

ظروف شیشه ای ترک خورده

ظروف شیشه ای یکی از محبوب ترین انتخاب های مردم است. سعی کنید برای ایجاد حس خوب و مثبت در منزل ظروف شیشه ای ترک خورده را از آشپزخانه، فضای ناهارخوری و سایر بخش های خانه دور کنید و از آن ها به هنگام آشپزی یا غذاخوردن استفاده نکنید. شیشه های شکسته یا ترک خورده جریان انرژی مثبت را در زندگی مختل نموده و انرژی منفی به فضا ساطع می کنند.شیشه های شکسته انرژی منفی در خانه را تشدید می کنند. برای اینکه خانه خود را زیبا کنید به مطلب برترین مدل های کمد دیواری برای منزل شما سر بزنید.

تابلوهایی از پوست حیوانات

برای ایجاد حس خوب و مثبت در منزل هیچ گاه از پوست حیوانات مرده، دندان یا شاخ آن ها برای تزیین دکوراسیون خود استفاده نکنید. البته هیچ اشکالی ندارد که انواع خز یا پوست مصنوعی را برای تزیین خانه خود به کار ببرید.

همین طور بهتر است که هیچ تصویری از حیوانات خانگی مرده را در دیوارهای اتاق نشیمن، ناهارخوری یا آشپزخانه خود را استفاده نکنید. این تصاویر می توانند خاطرات مربوط به گذشته را برای شما به یاد آورند و انرژی منفی به شما منتقل کنند. هیچ گاه از پوست حیوانات مرده، دندان یا شاخ آن ها برای تزیین دکوراسیون خود استفاده نکنید.

پیشنهاد مطالعه: مطلب این آویز تزیینی نشیمن شما را بی نظیر می کندرا بخوانید.منبع: پیام دلتا
انتشار: 1 مرداد 1401 بروزرسانی: 1 مرداد 1401 گردآورنده: rahdio.ir شناسه مطلب: 393

به "هرگز این 7 وسیله را در منزل خود قرار ندهید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هرگز این 7 وسیله را در منزل خود قرار ندهید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید