گرفتن عکس سلفی به وسیله یک فیل!

به گزارش مجله راهدیو، فیل یک مزیت مهم برای گرفتن عکس های سلفی دارد و آن هم خرطوم دراز این حیوان است که باعث می گردد از ابزار هایی همچون مونوپاد (پایه مخصوص دوربین برای عکس های سلفی) بی احتیاج باشد.

گرفتن عکس سلفی به وسیله یک فیل!

به گزارش گروه وبگردی خبرنگاران به نقل از خبرگزاری تسنیم، یک فیل بزرگ الجثه، دوربین GoPro مردی را از وی گرفت و تصاویر خارق العاده ای را ثبت کرد!

آقای Christian LeBlanc که یک جهانگرد اهل کانادا می باشد، در حال غذا دادن به یک فیل بود که موزهایش به سرانجام رسید، اما فیل که به وضوح هنوز گرسنه به نظر می رسید، این باز به جای موز، دوربین آقای LeBlanc را از دست وی گرفت. در این بین روشن بودن تایمر دوربین باعث شده که این فیل چند عکس سلفی جالب بگیرد!

البته فیل یک مزیت مهم برای گرفتن عکس های سلفی دارد و آن هم خرطوم دراز این حیوان است که باعث می گردد از ابزار هایی همچون مونوپاد (پایه مخصوص دوربین برای عکس های سلفی) بی احتیاج باشد.

آقای LeBlanc که از زیرکی این فیل بسیار شگفت زده شده، این عکس را فزونین سلفی دوران نامیده است. این مرد 22 ساله در شهر Koh Phangan کشور تایلند مشغول غذا دادن به فیل ها بود که این رخ داد. گویا این فیل از محبوبیتی که عکس های سلفی در بین انسان ها کسب نموده اند آگاهی داشته و سعی نموده با این کار خود نشان دهد که برای گرفتن عکس سلفی نسبت به انسان ها یک فزونی مهم دارد و آن هم چیزی نیست جز خرطوم درازش!

آقای LeBlanc که ساکن ونکوور کانادا می باشد در این باره گفته:این عکس، مطمئنا فزونین سلفی من و شاید بتوان گفت فزونین سلفی تاریخ است.

البته قبل از این که فیل مذکور، دوربین وی را بگیرد، او هم چند عکس سلفی با فیل گرفته بود ولی خوب، به طور حتم عکس هایی که فیل گرفته جالب تر هستند!

تجربه ای که آقای LeBlanc در خصوص این فیل داشته باعث شده تا او به گرفتن عکس های سلفی با حیوانات مختلف علاقه مند گردد. او گفته میخواهد به فیلیپین سفر کند و با بزرگترین ماهی جهان یعنی کوسه نهنگ (whale shark) عکس سلفی بگیرد.

گرفتن عکس سلفی به وسیله این فیل تا حدی جالب بوده که بعضی برای این کار فیل ها نام خاصی هم در نظر گرفته اند. به عبارتی از این به بعد به عمل سلفی گرفتن فیل ها Elfie گفته خواهد شد!

ممکن است این فیل گرفتن عکس سلفی را از جهانگرد هایی که مدام با فیل ها سلفی می گیرند، تقلید نموده باشد ولی به هر حال صرفنظر از هر علتی که داشته، باعث شده تا عکس های منحصز به فردی ثبت شوند.

انتهای پیغام/

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 16 شهریور 1400 بروزرسانی: 16 شهریور 1400 گردآورنده: rahdio.ir شناسه مطلب: 79

به "گرفتن عکس سلفی به وسیله یک فیل!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گرفتن عکس سلفی به وسیله یک فیل!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید