بازگشایی Masters Graduate PNP انتاریو

به گزارش مجله راهدیو، امروز 29 سپتامبر انتاریو درخواست متقاضیانی را که در مقطع فوق لیسانس فارغ التحصیل شده اند را می پذیرد. برنامه مهاجرت استانی انتاریو راستا مهاجرتی موسوم به Masters Graduate را امروز بازگشایی نموده است. دانشجویان بین المللی که از یکی از دانشگاه های انتاریو فارغ التحصیل شده اند ممکن است واجد شرایط درخواست به وسیله این راستا مهاجرتی مرتبط با برنامه مهاجرت استانی یا PNP باشند.

بازگشایی Masters Graduate PNP انتاریو

برنامه مهاجرت استانی تاریخ دقیق بازگشایی را اعلام ننموده است. اما گفته است که متقاضیان علاقه مند باید مستقیما از صفحه Masters Graduate stream به پورتال الکترونیکی برنامه مهاجرت استانی دسترسی پیدا نمایند. به وسیله کامپیوتر دسکتاپ به این صفحه رفته و روی ‘Submit an application کلیک می کنید چرا که موبایل این صفحه را پشتیبانی نمی نماید. برنامه مهاجرت استانی انتاریو انتظار دارد که تعداد قابل ملاحظه ای درخواست دهند و همین باعث خواهد شد که وبسایت با اختلال روبرو گردد یا متقاضیان اولویت بندی شوند.

به محض رسیدن به حد نصاب سیستم به صورت اتوماتیک بسته خواهد شد. افرادی که طی این بازه زمانی محدود پیروز به ثبت نام شوند ظرف سه روز کاری به وسیله ایمیل تایدییه ای دریافت می نمایند و در این ایمیل شماره پرونده متقاضی درج شده است. ثبت نام نمایندگان 14 روز برای ارائه درخواست خود به برنامه مهاجرت استانی فرصت خواهند داشت. پر کردن فرم درخواست دو ساعت به طول می انجامد، لازم نیست بی وقفه فرم پر گردد می توان مقداری از آن را ذخیره کرد و بعدا تکمیل نمود.

هزینه درخواست 1500 دلار است و برنامه مهاجرت استانی ویزاکارت و مسترکارت می پذیرد. تمام اسناد و مدارک باید یا به زبان انگلیسی باشند یا فرانسه، اسکن شده و آماده آپلود کردن باشند. قالب صحیح تاریخ فراوری DD/MM/YYYY (از سمت چپ: روز، ماه، سال) است. برنامه مهاجرت استانی انتاریو اعلام نموده است که وارد نمودن اطلاعات به شیوه صحیح الزامی است چرا که پس از تکمیل فرم نمی توان تاریخ تولد را تغییر داد.

چه افرادی واجد شرایط Masters Graduate هستند؟

برای ارائه درخواست به وسیله این برنامه مهاجرت استانی هیچ جاب آفر یا پیشنهاد کاری الزامی نیست؛ بعلاوه لازم نیست هنگام ارائه درخواست در کاناا حضور داشته باشید. متقاضیان واجدشرایط باید مدرک فوق لیسانس خود را از یکی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی واجدشرایط در انتاریو گرفته باشند. سایر شرایط به توضیح زیر است:

  • سطح زبان انگلیسی یا فرانسه در تمامی مهارت های زبانی برابر با CLB 7 باشد؛
  • متقاضیان حداقل یک سال در کانادا زندگی نموده باشند؛
  • تمکن اقتصادی که بر حسب تعداد اعضای خانوار و عایدی سالانه محاسبه می گردد؛
  • و سایر موارد (که در این صفحه بیان شده است).

لازم به ذکر است جهت مهاجرتی Masters Graduate یکی از برنامه هایی است که به سیستم Expression of Interest تغییر می نماید. فرایند گذار از سیستمی که اولویت با هر که زودتر اقدام کند به سیستم ابراز تمایل در سال 2021 نهایی خواهد شد.

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 13 دی 1400 بروزرسانی: 13 دی 1400 گردآورنده: rahdio.ir شناسه مطلب: 205

به "بازگشایی Masters Graduate PNP انتاریو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشایی Masters Graduate PNP انتاریو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید