طراحی سایت: هشدار سازمان هواپیمایی درباره سایت های غیرمجاز فروش بلیت!

به گزارش مجله راهدیو، خبرنگاران - درحالی حدود 2 هفته از شروع سفرهای نوروزی می گذرد که سازمان هواپیمایی از غیرقانونی بودن بعضی سایت های فرش بلیت هواپیما خبر داده است.

طراحی سایت: هشدار سازمان هواپیمایی درباره سایت های غیرمجاز فروش بلیت!

جهت دریافت مشاوره خدمات طراحی سایت از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا توسعه وبسایت های حرفه ای را با بهترین قیمت از نماشو بخواهید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از تسنیم، سازمان هواپیمایی کشوری طی اطلاعیه ای با عنوان هشدار به نقل از سخنگوی این سازمان از نداشتن مجوز قانونی به وسیله بعضی سایت های فروش بلیت با عناوین چارتر 724 و چارترملی اطلاع داد.

رضوی با هشدار به هموطنان جهت عدم خرید بلیت هواپیما از منابع نامعتبر گفت: سایتهای فروش بلیت هواپیما با عناوینی چون چارتر724 و چارتر ملی غیر قانونی هستند و مجوز فروش بلیت از سازمان هواپیمایی کشوری ندارند.

وی اضافه نمود: متاسفانه بعضی واسطه گران با راه اندازی سایتهای غیر قانونی مبادرت به فروش بلیت هواپیما با قیمت های نامتعارف می کنند و بعضی هموطنان به علت عدم آشنایی با درگاههای قانونی فروش بلیت مبادرت به خرید از این سایتها می کنند که در صورت بروز مشکل در طول سفر هیچ یک از فروشندگان این سایت ها پاسخ گوی مسافران نیستند.

وی در خصوص نحوه خریداری بلیت از درگاههای مجاز فروش بیان نمود: هموطنان میتوانند با مراجعه به سایت شرکتهای هواپیمایی مستقیما از شرکتها بلیت تهیه کنند. بعلاوه فهرست دفاتر خدمات مسافرت هوایی و سایتهای فروش بلیت دارای مجوز در پرتال سازمان هواپیمایی کشوری به آدرس caa.gov.ir در دسترس می باشد و مسافرانی که قصد خرید بلیت از مبادی فوق را دارند با رجوع به فهرست فوق از نحوه فعالیت، اعم از فعال یا غیرفعال و اعتبار مجوز درگاه فروش بلیت مورد نظر خود اطلاع حاصل کنند.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری در خصوص برخورد با متخلفان بیان نمود: سازمان هواپیمایی کشوری علاوه بر معرفی سایت های متخلف به مراجع قانونی با شرکتهای هواپیمایی که بلیت آنها به وسیله این سایتها به فروش میرسد نیز برخورد خواهد نمود.

منبع: شفقنا اقتصادی
انتشار: 19 فروردین 1401 بروزرسانی: 19 فروردین 1401 گردآورنده: rahdio.ir شناسه مطلب: 297

به "طراحی سایت: هشدار سازمان هواپیمایی درباره سایت های غیرمجاز فروش بلیت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی سایت: هشدار سازمان هواپیمایی درباره سایت های غیرمجاز فروش بلیت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید