گفت وگو با محسن رامخو قائم مقام شرکت رونیکس به بهانه نمایشگاه صنعت ساختمان

به گزارش مجله راهدیو، ایجاد ارتباط، هدف اصلی رونیکس در نمایشگاه صنعت ساختمان

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران یکی از مهمترین رویدادهای سالانه صنف ساختمان است که از 12 تا 15 مرداد ادامه دارد. رونیکس به عنوان برندی پیشرو در بازار ابزار ایران در سالن 40 حضوری فعال در این نمایشگاه داشت. رونیکس با نمایش جدیدترین محصولات خود در این نمایشگاه، میزبان بزرگان و فعالان عرصه صنعت ساختمان و صنف ابزار بود.

گفت وگو با محسن رامخو قائم مقام شرکت رونیکس به بهانه نمایشگاه صنعت ساختمان

در حاشیه روز پایانی و به بهانه اختتامیه بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران گفت وگوی کوتاهی داشتیم با جناب آقای محسن رامخو قائم مقام شرکت رونیکس درباره نمایشگاه صنعت ساختمان و برنامه های آینده این شرکت.

  • امروز آخرین روز نمایشگاه است، نظر شما در رابطه با ملاقات مشتریان و علاقمندان دنیای ابزار و خصوصا برند رونیکس چه بود؟

اعتبار هر برندی متکی به مشتریانش است. در نمایشگاه صنعت ساختمان فرصتی فراهم شد تا بتوانیم بی واسطه با مشتریان و علاقمندان ابزار ملاقات داشته باشیم. در چهار روزی که در نمایشگاه حضور داشتم به شخصه با مشتریانی که سال ها مخاطب برند رونیکس بودند، ملاقات کردم و هیچ فرصتی بهتر از این نمایشگاه برای گفت وگو وجود ندارد. در واقع اعتبار برند رونیکس در گرو حضور همین علاقمندان و مشتریان است که مایه برکت هستند. نمایشگاه فرصتی بی نظیر است که مشتریان را در یک نقطه و فرصت محدود ملاقات کنیم.

  • حضور بزرگان و فعالان عرصه صنعت ساختمانی و استقبال از غرفه رونیکس را در نمایشگاه صنعت ساختمان چطور ارزیابی می کنید؟

در طی چهار روزی که در نمایشگاه حضور داشتیم استقبال از غرفه رونیکس واقعا فوق العاده و بی نظیر بود و از همه بزرگان، پیشکسوتان و فعالان عرصه صنعت ساختمان و صنف ابزار نهایت تشکر و قدردانی را داریم. ما در مجموعه رونیکس سعی کردیم تا در این نمایشگاه قدرت، کیفیت و تنوع ابزارآلات و محصولات برند رونیکس را به نمایش بگذاریم.

ارتباطات قوی همواره راه حل بسکمک از پیشرفت ها در تمامی عرصه ها بوده و ما تلاش کردیم تا با حضور خود در این نمایشگاه کمکی هر چند کوچک در ارتقا این صنعت داشته باشیم. ملاقات با بزرگان صنعت ساختمان بهترین فرصت برای همکاری هر چه بیشتر و بهتر بازار ابزار با فعالان عرصه ساختمان بود.

ما در رونیکس با تولید بیش از 2500 کدآیتم محصول توانسته ایم بخش عمده ای از نیاز صنعت ساختمان به ابزار را تامین کنیم.

از طرف دیگر ارسال کارت دعوت از طریق نمایندگان رونیکس برای مغازه داران، خرده فروشان، عمده فروشان و بزرگان بازار ابزار توانست فرصتی ایجاد کند تا بار دیگر با بزرگان بازار ابزار ملاقات داشته باشیم و از نزدیک با مصرف کنندگان ابزار رونیکس گفت وگو کنیم.

  • به نظر شما یک برند برای موفقیت خود باید از چه چالش هایی عبور کند؟

چالش هایی زیادی برای هر برند در مسیر موفقیت وجود دارد. یکی از مهمترین عواملی که می تواند به شما در مواجهه با تهدیدها کمک کند تبیین و مشخص استراتژی است که می تواند سرنوشت کسب و کار شما را تغییر دهد. اگر بخواهم ساده توضیح دهم باید بگویم تبدیل تهدید به فرصت تنها با داشتن نقشه راه ممکن است. استراتژی های مناسب و متناسب با شرایط بازار و از همه مهمتر فضای برند و بازاریابی همراه با ارائه خدمات حمایتی قبل، حین و بعد از فروش، همگی تاثیر مستقیم هم در عبور از چالش های پیش روی و هم در شرایط سخت کسب و کار دارد. ما در سال های گذشته در رونیکس سعی کرده ایم که تمرکز بیشتری بر جنبه حمایتی برند داشته باشیم و در کنار تولید محصولاتی با قدرت و با کیفیت خدماتی شایسته هموطنان و کاربران رونیکس ارائه کنیم.

  • مهمترین ویژگی رونیکس نسبت به رقبا در بازارهای داخلی و خارجی چیست؟

هر شرکت و برندی برای موفقیت نیاز به ارکانی دارد تا در درجه اول نسبت به رعایت آن، تمام مجموعه موظف و متعهد باشند و در درجه دوم به کیفیت محصول شما اضافه کند. ما در رونیکس پنج رکن اصلی تعریف کرده ایم که شامل: کیفیت، تنوع بالا، قیمت مناسب، خدمات پس از فروش متمایز و رفتار سازمانی منحصربه فرد است که تمام این موارد وجه اصلی تمایز رونیکس با سایر رقبا است.

  • تخصص تا چه حدی در پیشبرد اهداف مدیریت مجموعه تاثیر دارد؟

برای رسیدن به اهداف بزرگ نیاز دارید تا از همه ظرفیت های ممکن در سازمان خود استفاده کنید، مهمترین ابزار و امکان برای بهره برداری و اجرای فرایندهای موثر در جهت دستیابی به اهداف استفاده از افراد متخصص با دانش روز است.

در نتیجه هر سازمانی جهت برنامه ریزی و رسیدن به اهداف خود، باید توجه ویژه به استفاده از افراد متخصص در زمینه های مختلف داشته باشد، تا در زمان های مشخص و به صورت موثر کلیه فرآیندهای سازمان اجرایی شده و اهداف تعریف شده محقق شوند.

  • شرکت رونیکس برای افزایش سهم خود از بازار چه سیاست هایی را اتخاذ کرده است؟

موفقیت در هر بازاری به دو عامل بستگی دارد، طراحی و اجرای یک شبکه فروش قوی و منظم به عنوان نخستین گام در تبیین و مشخص استراتژی و استفاده از نیروی انسانی متخصص و مجرب به عنوان دومین اقدام برای رسیدن به اهداف. بهره برداری از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری به روز در توزیع و فروش با سطح پوشش مناسب، همگی نقش موثری در اجرای استراتژی ها برای نیل به موفقیت و افزایش سهم بازار دارد. ما در رونیکس در تمام این سال ها سعی کرده ایم تا از تمامی این موارد برای افزایش سهم رونیکس در بازار استفاده کنیم.

منبع: اتاق
انتشار: 16 مرداد 1402 بروزرسانی: 16 مرداد 1402 گردآورنده: rahdio.ir شناسه مطلب: 572

به "گفت وگو با محسن رامخو قائم مقام شرکت رونیکس به بهانه نمایشگاه صنعت ساختمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گفت وگو با محسن رامخو قائم مقام شرکت رونیکس به بهانه نمایشگاه صنعت ساختمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید