همایشها و نمایشگاه ها

کتاب هایی برای شب یلدا

موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات بچه ها برای آشنایی بچه ها با ادبیات کهن و برای شب یلدا فهرستی از کتاب ها را معرفی نموده است.

7 بهمن 1400

عزم همگانی و ایجاد نهضت پاکسازی و جمع آوری زباله های بین شهری، به همت فرمانداری شهرستان کلاردشت

خبرگزاری خبرنگاران- با تاکید استاندار مازندران بر عزم همگانی و ایجاد نهضت پاکسازی و جمع آوری زباله های بین شهری، به همت فرمانداری شهرستان کلاردشت؛ همایش پاکسازی 4 کیلومتر از محور های اصلی این شهرستان و جاده جنگلی کلاردشت به شهرستان عباس آباد برگزار...

3 بهمن 1400

برگزاری همایش آموزشی کاشت تا برداشت پسته در نیشابور

خبرگزاری خبرنگاران- همایش آموزشی پسته با حضور معاون رئیس سازمان ومدیر جهاد کشاورزی نیشابور، بخش خصوصی وجمعی ازکارشناسان و پسته کاران وعلاقه مندان این رشته با همکاری اداره ترویج وآموزش کشاورزی این مدیریت در سایت نمایشگاهی اداره تعاون روستایی شهرستان...

30 دی 1400

تور ارزان چین: رونمایی از 10 عنوان کتاب ترجمه شده از زبان ایرانی به چینی

به گزارش خبرنگاران ، به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مراسم رونمایی از ده عنوان کتاب ترجمه شده از زبان ایرانی به چینی تحت حمایت تحت طرح گرنت، همزمان با فرا رسیدن بیست و نهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با حضور...

27 آذر 1400

دومین گردهمایی کشوری کلوپ کمپینگ و کاروانینگ

تهران (پانا) - دومین گردهمایی کشوری خودروهای کاروانی (اتوکمپینگ ها) روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 28 و 29 مهر ماه امسال در جزیره تنب بزرگ مجموعه فرهنگی گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس برگزار می گردد.

17 آبان 1400

میعاد صالحی مدیرعامل راه آهن شد

خبرگزاری خبرنگاران- دکتر سید میعاد صالحی به پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی و تصویب هیئت وزیران، در جلسه امروز هیئت دولت به نام مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران معین شد.

7 آبان 1400

حضور بنگاه های کوچک و میانه در بازارهای جهانی پررنگ می شود

تهران (پانا) - در نشست مشترک معاونان وزارتخانه های امور خارجه و صنعت، معدن و تجارت بر توسعه و توسعه همکاری های بین المللی صنایع کوچک و میانه (SMEها) در بازارهای جهانی تاکید شد.

17 مرداد 1400

تصاویر 50 سال اکتشافات فضایی از نگاه هنر

این نمایشگاه که ناسا- هنر: 50 سال اکتشاف نام دارد تا 9 اکتبر در موزه هوا و فضای اسمیت سونیان در واشنگتن برگزار می گردد.

9 مرداد 1400

رضا بنفشه خواه: به ایرانی بودنم می بالم

ایرنا/ هنرمند پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون گفت: از تماشا آثار پیشکسوتان هنرهای سنتی در نمایشگاه گنجینه مانا حیرت زده و شگفت زده شدم، به خودم می بالم که ایرانی هستم و نام کشورم در دنیا با چنین هنرهای فاخری برده می گردد.

7 مرداد 1400

مدیرکل سازمان جهانی بهداشت: کرونای دلتا به دستکم 98 کشور راه یافته است

تدروس آدهانوم ضمن بیان این که گونه جهش یافته کرونا با نام دلتا که ابتدا در هند شناسایی شد به 98 کشور راه یافته، هشدار داد در دوره بسیار خطرناکی از همه گیری قرار داریم.

29 تیر 1400